People-sitting-in-a-circle.jpg

Výcvik facilitace

Připravujeme 5. běh úspěšného výcviku

Býváte často v roli toho, kdo řídí diskuze a moderuje setkání? Chcete se naučit pracovat facilitačním způsobem s různorodými tématy a zakázkami? Facilitační způsob práce je naší vášní a i proto se o naše zkušenosti a znalosti rádi dělíme. Přidejte se k nám a staňte se členy pestré party nadšenců facilitace.

Lektoři výcviku: Alek Lačev a Matej Hochel

Pro koho je výcvik vhodný?

Všichni, kdo moderují a vedou setkání skupin od zasedání představenstev firem až po rodičovská sdružení.

Lektoři, učitelé, koučové a další lidé pracující tvůrčím způsobem s "učícími se" skupinami.

Manažeři a specialisté, kteří potřebují efektivně a konstruktivně řídit týmové a skupinové diskuze.

Ti, kdo chtějí pomáhat týmům se rozvíjet formou skupinového koučingu.

Co a jak se s námi naučíte?

Naučíte se zvládnout proces facilitace od A do Z, tj. od prvotní domluvy se zadavatelem, přes nastavení spolupráce se skupinou až překonávání úskalí a dotažení setkání po konkrétní domluvu na dalších krocích. Osvojíte si facilitační techniky, které vám umožní konstruktivně a tvořivě pracovat se skupinami v různorodých situacích. Stěžejní součástí výcviku je praktický nácvik facilitace účastníky v rámci všech výcvikových dnů.

 

Termíny a podmínky

Termíny 5. běhů budou stanoveny se zavčas přihlášenými účastníky tak, aby všem vyhovovaly. Plánovaný začátek listopad/prosinec 2019.

Podrobné informace  o výcviku včetně finančních podmínek naleznete v PROGRAMU. Máte-li zájem, kontaktujte nás nebo využijte formulář níže. 

Co říkají o výcviku účastníci?

Matej a Aleka jsou výjimeční - svým přístupem, formou i obsahem workshopů. Pracují s fakty, zaměřují se na podstatné, dokáží prakticky předávat své bohaté zkušenosti, navíc jsou lidští a mají smysl pro humor. Ráda bych je doporučila jako zkušené facilitátory - facilitaci nejen profesionálně vedou, ale také šíří myšlenku facilitace jako formu práce se skupinou, která opravdu funguje.
— Mira Košťálková - Feel&Grow
Výcvik s Matějem a Alekem mě příjemně překvapil svojí hloubkou. Uvědomil jsem si, jak netriviální je facilitovat skupinu lidí a kolik nevědomých selhání běžně děláme. Z výcviku si odnáším několik užitečných nástrojů a větší kontakt se svým autentickým stylem facilitace. Doporučuji všem manažerům, kteří podle mé vlastní zkušenosti ví o tomhle řemesle žalostně málo.
— Václav Lavička - Partner PurposeFly
Výcvik mi dal úplně nový pohled na to, jak vést setkání tak, aby byla efektivní. Naučil mne zvládat těžké situace, pochopit fáze diskuze, jak funguje skupina a jak zabezpečit dobrý výsledek jednání nebo porady. Super, doporučuji.
— Tomáš Bittšánsky - ředitel společnosti (KROS a.s.)
Výcvik facilitácie určite odporúčam. Mne osobne pomohol v tom, že moje stretnutia, porady, diskusie sú efektívnejšie, sú v lepšej atmosfére a naše dohody sú skutočné dohody. Viete, čo je super? Ono to má v konečnom dôsledku pozitívny vplyv aj na komerčné výsledky.
— Marek Polic - Sales Director (KROS a.s.)
Alek a Matěj jsou výborní lektoři, kteří otevřeně sdílí své know-how a zkušenosti. Výcvik facilitace s nimi byl praktická a zábavná cesta za poznáním technik, o které se nyní často opírám při komunikaci v pracovním týmu nebo i osobním životě. Velkým překvapením pro mně byla praktická cvičení, která mě donutila často jít mimo komfortní zónu.
— Vladimíra Kopecká - Comp & Ben Manager (Valeant Pharmaceuticals)