Konceptem rozvojových akcí play & learn oživujeme ověřenou myšlenku „škola hrou“ a přinášíme ji do světa firemního rozvoje. Využíváme element hry a herní mechanizmy způsobem, který umožňuje dosahovat specifické rozvojové cíle, ať již jde o posílení individuálních dovedností nebo rozvoj týmové souhry.

jak to funguje?

Play & Learn je úplně jiné "kafe" než tradiční tréninky. 

Hry jsou vtahující, vzrušující a motivující. Většina lidí se s chutí zapojí do aktivit, u kterých mohou poměřit své síly s neobvyklou herní výzvou či zápolit s druhými.

Přirozený rozvoj.

Herní mechanizmy umožňují rychlou zpětnou vazbu na úspěch či neúspěch obdobným způsobem, jako když při hodu kostkou hned vidíte, o kolik se vaše figurka posune. Stejně jako děti hrající si spolu na hřišti, i účastníci našich workshopů během hraní zcela přirozeně rozvíjí různorodé dovednosti, aniž by si to explicitně uvědomovali. Naši zkušení lektoři se následně postarají o to, jak herní zkušenost přenést do praxe.

Komplexita a realističnost.

Když je aktivita na principu hry navržena promyšleně a doplněna diskuzí a reflexí, umožňuje vytvořit mnohem bohatší i realističtější podmínky pro rozvoj dovedností, než je tomu u „tradičních“ aktivit jako jsou roleplaying, případové studie apod.

Hráli s námi...