Facilitace s námi

Věděli jste, že tradiční brainstorming, může být velmi neefektivním způsobem práce ve skupině? I proto sledujeme nové poznatky a využíváme pestrou škálu metod a techniky, které nám umožňují efektivně pracovat s nejrůznějšími skupinami a typy zadání. Dokážeme leccos, ale máme také několik facilitátorských specialit, které realizujeme obzvlášť  rádi:

noun_210140_cc.png

Komunikace a spolupráce v týmech

Vnímáte problémy ve spolupráci a vztazích v týmu? Narazili jste na obtížné téma, které je potřeba prodiskutovat ve skupině? Jako facilitátoři vnímáme i náročná témata jako užitečný "materiál", který může pomoct lidem vyrůst. Pracujeme citlivě a s respektem, ale zároveň vám pomůžeme konstruktivně směrovat k konkrétním řešením.

Kreativní facilitace

Potřebujete nabourat konvenční způsoby přemýšlení o problému?  Chcete načerpat nápady pro inovativní projekty? Ať je vaše zadání jakékoliv, naši facilitátoři dokáží rozproudit kreativitu účastníků. Vycházíme z metod kreativního experta Michaela Michalka, na hru orientovaného přístupu Gamestorming a blízká je nám i filozofie Design Thinking z oblasti produktových inovací.

icon_41442.png

Tvorba strategie a vize

Stojí vaše organizace na prahu "nového začátku", kdy vznikají důležitá rozhodnutí o dalším směřování? Potřebuje se váš tým sladit ohledně vize a strategie? Ve chvíli, kdy se "láme chleba" nad budoucností organizace, může vaše organizace profitovat, když diskuze proběhne pod nezaujatou taktovkou našich zkušených facilitátorů.